Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skopje

1 300 ЕУР

Се продава од: Sufjan 20 септ. 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Corsa
Shes opel korsa 1.0 benzin plin atest registrim ka pi 7 muj deri 2021
Sufjan
Leaflet
Кон почеток