Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa -98

0 МКД

Се продава од: muhamed haxhiu 23 дек. 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa B 1.4 16 v 66 kw Benzinec 5 vrati full oprema so zimski novi gumi + 4 letni gumi so aluminiumski bandasi,ima dvd radio I ima kniska sto mu se napraine site servisi,
muhamed haxhiu
072555438
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации