Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Corsa 1.3cdti sport 2008

3 600 ЕУР

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 24 авг. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

MAN TGL 12.240  2009 10 000 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI TERMOKING -25c -10 9 000 ЕУР
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI REDIZAJN -10 4 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
opel corsa 1.3cdti sport
god na proizv-12/2007
pom km:186.000
full oprema:klimatronik,el stakla al bandasi tempomat ,el.retrovizori ,centralno,abs,servo,maglenki ......

plateni davacki do reg.

autologistik
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070/305-695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
PEUGEOT 308 1.6HDI KLIMATRONIK-09 4 600 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR BLIZU VIVA FRESH RENTALL POINT 1 ЕУР
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11 4 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации