Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 95000km

3 700 ЕУР

Се продава од: Korsa 18 фев. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa 2007god 95000km
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации