Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

3 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 24 окт. 16:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 8.130 МКД / месечно

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Great Wall Voleex 1.5 -
Mercedes E 220 5 900 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Chevrolet Cruze 1.6  6 000 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Opel
Модел
Corsa
Се продава Opel Corsa 2008god. Цена:3.800eur.
mob.070-444-377
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Chevrolet Cruze 1.6  6 000 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Кон почеток