Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам Opel Corsa автоматик 1.4 бензин 4.500eur

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 25 окт. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Chevrolet Cruze 1.6  5 500 EUR
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
JEEP Wrangler 4x4 10 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.4
- бензин.
- 2009год.
- автоматик.
Цена: 4.500eur.
Моб: 076-800-080
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
Chevrolet Cruze 1.6  5 500 EUR
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
Fiat Linea -16  rent a car 43 EUR
Кон почеток