Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Opel Corsa Cena po dogovor

1 МКД

Се продава од: Orce 20 дек. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Corsa
Kolata e vo odlicna sostojba so vgraden plin i sum prv gazda od oprema ima se
Leaflet
Кон почеток