Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Opel corsa

4 000 ЕУР

Се продава од: Frosina 21 јун. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 2008 godina 1.3motor dizel registrirana,servis komplet napraven ,novi gumi
Frosina
077512991
Leaflet
Кон почеток