Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

1 400 ЕУР

Се продава од: Oliver 20 ноем. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Centralno klima gumi zimni 4 i letni 4 smeneto akomulator vodna pumpa rebres zategaci
Leaflet
Кон почеток