Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Се продава од: Munaf 26 септ. 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel corsa 1.0 benzin, servisirana, bez registracija so zimski i letni gumi.
Leaflet
Кон почеток