Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2 -03 donesen od Svajcarija

2 350 ЕУР

3 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Денес 18:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

Seat Ibiza 1.4 -04 2 550 EUR
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 EUR
Bmw x5 3.0 disel -08 -
BMW compact 320d -05 Full 2 650 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
opel corsa 1.2
God 2003
Sega donesen od svajcarija
Full oprema
Plateni sve
Klima
Abs
Servo
Airbag
Bors computer
Dobri gumi
Sacuvano mnogu
Svajcarska kola
Auto plac cile tetovo

Imamo jos 3 opel corsa
1.0
1.4
1.8
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Mercedes A 170 cdi AUTOMATiK 1 900 EUR
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 EUR
Seat Ibiza 1.4 -04 2 550 EUR
Bmw x5 3.0 disel -08 -
Кон почеток