Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.3cdti -05 Full

2 350 ЕУР

8 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Денес 18:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.2 -03 donesen od Svajcarija 2 350 ЕУР
Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi -03 full moze zamena 2 350 ЕУР
Audi A6 2.5 tdi -02 4x4 full oprema 2 150 ЕУР
VW Golf 4 1.9 tdi -01 full auto plac cile 2 350 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa 1.3 cdti
God 2004-5
Extra kola
Klima
Abs
Servo
Airbag
Bord computer
Audio CD
Reg
Auto plac Čile
Info 070827441
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Opel Vectra 2.2 dti -05 full oprema socuvano 2 450 ЕУР
Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch 2 450 ЕУР
VW Golf 4 1.9 tdi -01 full auto plac cile 2 350 ЕУР
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
Кон почеток