Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa -04

2 100 ЕУР

Се продава од: Goran 31 мар. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava Opel Corsa vo odlicna sostojba, so centralna brava, 5vrati , klimatronik. Moze i zamena so doplata.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации