Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам

2 000 ЕУР

Се продава од: Деан 14 септ. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Опел Корса 1.2
Контакт телефон :071356809Добрила
Деан
Leaflet
Кон почеток