Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava opel corsa1.2

1 ЕУР

Се продава од: Trajce 13 септ. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa 1.2 benzin 2001 god
Registritana do 08.2021god.
Vo dobra sostojba so pominati 189000km.
Menuvac racen, solidni gumi i klima ispravna
Leaflet
Кон почеток