Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava opel corsa1.2

1 ЕУР

Се продава од: Trajce 13 септ. 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel.corsa 1.2 benzin
Leaflet
Кон почеток