Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa D 1.3 66kw 90ks -07

2 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KIKO 12 ноем. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel corsa D 1.3cdti 66kw 90ks 2007godina

-uvoz italija
-odlicna za pocetnik mala potrosuvacka
-motor na lance
-2 kluca
-17ki bandasi orginalni Opel so novi gumi michelin
-kolata e maksimalno zacuvana kako nadvor taka i vnatre vredi da se vidi i proba poveke informacii za kolata 070-505-624 cenata na kolata e 2999evra ima mesto dogovor samo so seriozni kupuvaci!!
Leaflet

KIKO

11 Огласи во продавницата

Delovi za Nissan Almera 2.2dci -03 -
Delovi za Fiat Idea 1.9 mjtd -
Delovi za Lancia Mussa 1.2benzin -07 -
Delovi za Opel Corsa C 1.0benzin -04 -
Кон почеток