Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Frontera 2.2 dti -01

4 199 ЕУР

Се продава од: Frontera 11 јан. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Frontera
Se prodava opel frontera 2.2 dti 16v 2001 godina so novi zimski gumi registracija do 25.11.2020 maslo filtri i potrosni matrijali smeneto pred 5000 km redozvno odrzuvana kaj eden gazda 7 godini ispravni reduktori brzi spori za poveke info javetese
Frontera
071354982
Leaflet
Кон почеток