Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL FRONTERA 2.2 DTI 116 KS 4x4 KOZEN SALON -02

4 150 ЕУР

Се продава од: СТРАШЕ 03 апр. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Frontera
OPEL FRONTERA 2.2 DTI 85 KW 116 KS 4X4 24-12 2002 GOD ORGINAL...FRONTERATA E DONESENO OD ITALIJA,EDEN SOPSTVENIK ,REALNI KILOMETRI 156,000 KM,PRVA FARBA,SERVISNI DOKUMENTI ...FRONTERATA E BEZ KONKURENCIJA,VAKOV DZIP VO MAKEDONIJA NEMA...FRONTERATA E BEZ NITU EDNA ZABELESHKA...IMA ZELENA KARTA KASKO I COL TABLICKI SO VAZNOST DO EDEN MESDEC...PLATENI SE SITE DAVACKI DO MAKEDONSKI TABLICKI......FRONTERATAE SAMO ZA CENITELI...POVELETE DOIDETE NEMA DA SE POKAETE...FRONTERATA E UNIKAT !!!

OPREMA-KOZEN SALON PAKET
-KLIMATIK
-KOZEN VOLAN
-CD ORGINAL OPEL
-4X4 BRZI BAVNI
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
-GREACI NA STAKLA
-SVETLA HALOGENI
-ABS
-ARBG
-ALARM
-CENTRALNO
-4 DISKOVI NA TRKALATA CISTO NOVI
-BANDAZI 16 COL SO GUMI MISHELIN NOVI
-CISTO NOV AKUMULATOR

TEL : 078 474 905-СТРАШЕ
СТРАШЕ
078 474 905
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации