Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Frontera 2.8 tdi -97

2 900 ЕУР

Се продава од: opel frontera 10 дек. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Frontera
- 4x AIR BAG
- ABS
- KLIMA
- BORD KOMPJUTER
- ALUMINSKI BANDAZI
- CD RADIO
- ELEKTRIKA NA PROZORCI ;RETROVIZORI
- KLUC SO DALECINSKO
- KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-PRIKOLKA SPOJKA
regjistriran
novi gumi
full op
rema
opel frontera
075906344
Leaflet
Кон почеток