Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Frontera 2.8 tdi -97

2 900 ЕУР

Се продава од: opel frontera 10 дек. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Frontera
vo dobra sostojba proizveden 1997 god , dizel , klima , plateni davacki do registracija .
4x4 full opreme
opel frontera
075906344
Leaflet
Кон почеток