Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia 2.0cdti -11

7 000 ЕУР

Се продава од: ssss 20 јул. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Insignia
Opel Insignia.
- 2.0cdti 163KS motor
- Avtomatski menuvac
- 2011 god.
- Xenon
- Parktronik + kamera
- Nacigacija
- 18 alu felni
- Elektricni sedista
- Koza
- Dvozonska avtomatska klima
- Napraveni site golemi i mali servisi pred 5000km.
- Tonirani stakla
- Registracija do 24.07.2021
Contact: 070 221 400
Leaflet
Кон почеток