Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL INSIGNIA 2.0 ITNO

12 700 ЕУР

Се продава од: Dragan 25 јан. 09:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Insignia
- 2.O CDTI ECOFLEX 140KS
- 8'' COLOUR DISPLAY SO TOUCH-SCREEN I TOUCH-PAD
- DVOZONSKA AVTOMATSKA KLIMA
- ELEKTRICNA PARKING KOCNICA
- KOMANDI NA VOLAN
- PARKING SENZORI NAPRED NAZAD / SENZOR ZA DOZD
- AVTOMATSKO VKLUCUVANJE NA SVETLA
- NAVIGACIJA SO MAPI OD CELA EVROPA I MAKEDONIJA
- BLUETOOTH POVRZUVANJE ZA TELEFON
- ZIMSKI / LETNI GUMI

--- I MNOGU DRUGA OPREMA
--- ODLICNO SOCUVANA SO NAPRAVEN REDOVEN SERVIS I ZELEN KARTON
Leaflet
Кон почеток