Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 142000 KM NOVA -10.MT Auto

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 11 апр. 20:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

VW GOLF 1.6  TDI  COMFORTLINE NOV -10..MT Auto 7 200 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS NOVA - 08..MT Auto 3 900 EUR
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto 7 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Insignia
Opel insignia 2.0 cdti 131 ks euro-5 nova nova
** 142000 km, 2 kluca, servisni dokumenti **
** 100% garancija za kilometri **
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- abs asr srs
- led svetla folow me home opcija
- 6 brzini manuel menuvac
- comfort sedista
- elektrika na sedista
- komandi na volan
= tempomat
- senzori za dozd
- nasloni za race
- originalno opel radio cd mp3 so 10 zvucnici
- aux izlez za muzika
- bluetooth
- multifunkcionalen bord kompjuter
- greaci na retrovizori
- servo volan so podesuvanje
- el na stakla
- 8 airbags
- el retrovizori
- trikrak servo kozen volan so podesuvanje
- el na retrovizori
- potrosuvacka 4.5 l/ 100 km
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana
- aluminski bandazi 17-ki original opel bez niedna grebanica
- novi gumi michelin
- servisna kniska i fakturi od opel do posleden kilometar
- kolata e na originalni ** 142000 km ** - moze proverka na kompjuter
- 100 % garancija za kilometri
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor na opel
- potrosuvacka 5l/100km
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi,nema udari i nema ostetuvanja i se si raboti po nea
- na kolata raboti se do posledno kopce.
- unikat , nova , mt auto

---- uvezena od.....plateno se do registracija ------


------ bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ  2008 MT Auto 5 900 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto 3 200 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS NOVA - 08..MT Auto 3 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации