Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia 160 KS

7 800 ЕУР

Се продава од: Bojan 22 ноем. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Insignia
Kupena vo Olympia motors, so komplet servisna istorija
Redovno servisirana
Registrirana cela godina
4 Novi letni gumi
4 Novi zimski gumi
Najvisoko nivo na oprema
Koza
Navigacija
Bluetooth
Senzor za svetlo
Senzor za dozd
Petta vrata...
Leaflet
Кон почеток