Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Insignia 1.6 CDTI Business - намалена цена до 30.11

12 500 ЕУР

Се продава од: Martin 25 ноем. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Insignia
До крај на месец ноември по намалена цена: 11800 евра

Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI Business
➡️ Година на производство: 2016
➡️ Прва регистрација: 10/2016
➡️ Моќност на мотор: 88 kW / 120 HP
➡️ Еуро 6
➡️ Бизнис ниво на опрема
➡️ Електрика на прозори и ретровизори
➡️ Сателитска навигација
➡️ Дигитална инструмент табла со повеќе подесувања
➡️ Apple CarPlay/Android Auto
➡️ Систем за помош при паралелно паркирање
➡️ Електронска паркинг кочница
➡️ Систем за помош при тргање на угорнина
➡️ Темпомат
➡️ Паркинг сензори
➡️ Лед светла
➡️ Греачи на седишта
➡️ Седишта со многу подесувања за потполна удобност
➡️ USB и АUX
➡️ Климатроник
➡️ Мануелен менувач со 6 брзини
➡️ 2 клуча
➡️ Возилото е сервисирано, сменети се сите филтри и моторно масло
➡️ Цена: 12500 евра - преговарање околу цена само на лице место, откако ќе се види возилото
➡️ Автомобилот е увезен од Шпанија, платени се сите давачки до регистрација
Контакт телефон : 070 711 055 и 070 363 017
Martin
 
070711055
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации