Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 ks autom 4x4 -13

11 000 ЕУР

12 500 ЕУР

Се продава од: FM 16 мар. 09:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Insignia
Kolata e so nagolemo nivo nal oprema od toj model, avtomatski menuvac, koza, drive-pilot, parkiranje, vozenje vo lenta i mn.dr oprema, vo top sostojba, redovno servisirana, novi letni gumi i novi zimski gumi - 245/45/18, registrirana so z. karton do 05.2020
Motor 2.0.cdti 160 ks
garancija 6 meseci.
Leaflet
Кон почеток