Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 20 јан. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Insignia
Se prodava opel insignija 2.0 dizel ful oprea parking senzori napred pozadi ne e uvezuvana registrirana do mart 2021
Aleksandar
078403416
Leaflet
Кон почеток