Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Се продава од: Milan Spasovski Вчера 08:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Insignia
Voziloto e vo odlicna sostojba na CH tabli.
Za site zainteresirani moze da me kontaktiraat na Viber ili WhatsApp na telefon 0041791738459
Milan Spasovski
0041791738459
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации