Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL Kadett EXTRA registriran

850 ЕУР

Се продава од: Zlate 01 септ. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Kadett
Vo odlicna sostojba OPEL kadet 1989 A-test plin
registrirana do 26.05.2018 Bez zabeleski pali vozi EXTRA sostojba .


075 997-080
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации