Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Meriva -05

0 ЕУР

Се продава од: Josif Вчера 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Meriva
Prodavam ubavo socuvana Opel Mireva A, patnicko poveke namensko vozilo metalik sivo.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации