Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.9 TDI 90KS.KLIMA REGISTRIRANA SERVIS

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 31 јул. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Meriva
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90KS. OPREMA-
-IBIZATA E 2000 GOD.
-KLIMATRONIK
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA SERVISIRANA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
VW-GOLF-POLO-LUPO-PASSAT-
-AUDI-A2-A3-A4-
-MERCEDES-E-C-A-
-BMW-320D-330D-
-OPEL-VECTRA-ZAFIRA-CORSA-
-FORD-FOCUS-FIESTA-
-FIAT-STILO-DOBLO-PUNTO-
-PEUGEOT-206-207-307-
-CITROEN-C1-C2-C3-C4-C5-
-SEAT-IBIZA-LEON
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
Кон почеток