Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS GOAL OPREMA

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 16 фев. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Meriva
-VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI FUL OPREMA-
--GOAL MODEL---
-KLIMATRONIK
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Visit our store page
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Show on the map
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
Кон почеток