Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.7 DIESEL CDTI

3 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 07 мај 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Meriva
Kolata e maksimalno socuvana bez nitu edna mana.Napraven e kompleten servis i nema nikakvo vlozuvanje vo nea, pali vozi. Registrirana e do 02.2021 skoro cela godina so zelen karton. Kontakt tel:078/405-192
Aleksandar
078405192
Leaflet
Кон почеток