Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Opel Meriva 1.7 74kw odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Се продава од: Andrej 29 авг. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Meriva
Meriva 2007 god so 1.7 cdti 101 kw.
Golem servis napraveno na 157.000 mal serviz na 167.00 sega e stasana za mal serviz i ima 175.000 pominato.
Ne udarana ne farbana odlicno vozilo bez nikakva maana.
Novi 4 letni gumi plus 2 novi zimski gumi so nea odat
Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток