Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva

Се продава од: Aleksandra 11 јул. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Meriva
Prodavam Opel Meriva 2003 godina 1.7 dizel isuzu motor vo odlicna sostojba.Cenata povolna
Leaflet
Кон почеток