Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

2 650 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 03 окт. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Meriva
Se prodava Opel Meriva 1.7 cdti vo odlicna sostojba
Aleksandar
071357029
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации