Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva -10

5 500 ЕУР

Се продава од: nazif 09 јул. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Meriva
Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin-plin atestiran so 1godina registracia,klima idr.
Leaflet
Кон почеток