Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.7 cdti

Се продава од: Slagjan 15 јан. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Meriva
Se prodava opel meriva 1.7 cdti 2004 godina
Vo odlicna sostojba sega donesena od germanija so ful oprema dobri gumi letni i zimski sredeni site dokumenti do registracija
Slagjan
071290938
Leaflet
Кон почеток