Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.4 -11 PERFEKTNA

0 МКД

Се продава од: Tose 23 дек. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Meriva
Prodavam Opel Meriva 1.4 /66kW - 90 KS
Proizvedena 2010g , prva registracija 2011g.
Prv sopstvenik. Kolata ima pominato 36000km.
Redovno servisirana so servisna kniska od Olimpija Motors.
Poseduva:
Servo volan se steluva po visina i dlabocina
2 X AIRBAG ( vozac i sovozac)
Vozacko sediste se podesuva po visina
Centralno dalecinsko zaklucuvanje
Elektrika na prozori
Klima ured
Sound system
ABS,ESP
Troen Info display
Trodelna zadna klupa so moznost za kombinacii (napred / nazad, gore / dolu, potpiranje vo sedecka i polulezecka polozba)
Perfektno familijarno vozilo.


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации