Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.7 CDTI REG ZELEN

Се продава од: marjan 16 авг. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 150 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Meriva
OPEL MERIVA 1.7cdti 101ks ISUZU MOTOR FULL OPREMA 2006 KLIMATRONIK KOMANDI VOLAN FULL ELEKTRIKA ALU BANDAZI
KOLATA E PERFEKTNA KAROSERISKI I TEHNICKI
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON DO 24.07.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток