Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 000 ЕУР

Се продава од: Toni Денес 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Meriva
Opel Meriva 2006 god. Motor: -1.7cdti/ 74kw-100hp Oprema: -4 el prozori -auto klima -2 fabricki kluca so centralno -fabricko radio -el retrovizori -komandi na volan -al bandazi -fabricki zatemneti stakla -svetla za magla napred/nazad -i drugi vidovi oprema Kolata e maksimalno socuvana, na nejze se raboti, ne e utrena nigde ni farbana
Leaflet
Кон почеток