Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.3 CDTi -08 AVTO ALEX VELES

2 780 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 14 фев. 09:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW -07 3 180 ЕУР
CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI-08  AVTOALEX 3 980 ЕУР
FIAT BRAVO 1,9 120 KS -08 ODLICEN AVTO ALEX 3 700 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA 4 980 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Meriva
Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enterierski i tehnicka sostojba.

Od oprema poseduva:

- KLIMA URED
- SERVO VOLAN
- BOARD KOMPJUTER
- ESP
- ABS
- AIRBAG
- FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO
DALECINSKO

* MOZNOST ZA AVTOMOBILSKI KREDIT NA LICE MESTO*

Na avtomobilot se plateni site davacki do registracija.

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038941774435 ALEX

070-354-113 / 078 -550-642 Tose
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Visit our store page
SKOPSKI PAT BB, VELES Show on the map
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 ЕУР
SUZUKI GRAND VITARA  1.9 DDIS - 06 ODLICEN 5 780 ЕУР
FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCi 2008 NOVO - AVTO ALEX 3 680 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA 4 980 ЕУР
Кон почеток