Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva

Се продава од: Mobil EM 23 ноем. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Meriva
Opel Meriva 2008 god vo dobra sostojba, so koza, klima, plateni davacki do registracija, 1.7 cdti
cena za kes 2 999€
Mobil EM
070663601
Leaflet
Кон почеток