Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Omega

400 ЕУР

Се продава од: Pece 22 ноем. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Omega
Opel omega 99godina 2.0 dti so defek elektronika na bosh
Leaflet
Кон почеток