Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Signum

2 700 ЕУР

Се продава од: Lindi 14 ноем. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Signum
Prodavam Opel Signum .Vo oblicna sojstojba , sega registirena , novi gumi.
Leaflet
Кон почеток