Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Се продава од: alajdin Вчера 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Opel
Модел
Signum
Kolata e vo odlicna sostojba, so naj full oprema sto si ja imat do 2006 godina opel. Kolata e uvezena od zvajcaria, vi garantiram za kilometri ima i kniga na servisi. Sega e registrirano pred 2 dena so zelen karton.. Senzori napred pozadi sa parking, senzori bo vrisaci, bixenon svetola na koja strana se vrati volanot taka i svetla. So navigacija i mnogu drugi..
Кон почеток