Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Sintra 2.2

0 МКД

Се продава од: jasir 07 јан. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Sintra
Opel sintra 1999 2.2 benzin nema reg 7 sediste servis go napravil pred 1 nedelje dena menja ulje filter rebrasni sve komplet sami reg nema mozhe zamena so disel karavan. cena so dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации