Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Tigra 1.4

1 200 ЕУР

Се продава од: Harbin 22 ноем. 00:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.570 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Coupe
Марка
Opel
Модел
Tigra
Se prodava opel tigra 1.4 90ks 2000 god

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do maj 2020

Full oprema , od oprema poseduva:
#Klima
#Servo
#Abs
#Kozen enterier
#Greaci na sedista
#Elektrika na prozori
#Elektrika na retrevizori

Smeneto e rebrast kaish vodna pumpa ulje filter ...
Кон почеток