Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Tigra extra sostojba so klima ured

1 300 ЕУР

1 450 ЕУР

Се продава од: Opel 31 јул. 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Tigra
Се продава Опел Тигра 1.4 кубика 66 кв бензинец со опрема
Клима уред исправна работи безпрекорно
Електрика на прозорци
Алуминиуски бандажи
Централно заклучување и др.
Цената не е фиксна.
Leaflet
Кон почеток